KONST / Litografier / Färglitografi 12612152
nr 1261 2152
Raoul Dufy
(1877-1953), Frankrike
Färglitografi, Utställning. Signerad i tryckplåt, numrerad 81/200. Motivet: 23x28 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:46:16
300 kr
700 kr
1.500 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Raoul Dufy
Läs mer om Raoul Dufy